Реванш взято!
У першому колі луганська команда майстрів класу "Б" з рахунком 0:1 зазнала поразки від сімферопольського "Авангарду". Як складеться друга зустріч між цими колективами? Інтерес до матчу був великий. Близько 15 тисяч глядачів заповнили минулої неділі трибуни стадіону імені Ворошилова.
І ось за свистком судді республіканської категорії О. Ниркова (Москва) почався цей поєдинок. Гравці "Трудових резервів" не стали втрачати час на розвідку: одразу ж кинулись у наступ. Раз у раз біля воріт "Авангарду" створюються загрозливі моменти. Відчувається, що назріває гол. Так воно й сталося. На 14-й хвилині правий крайній нападаючий луганської команди Д. Костенко, одержавши чудову подачу лівого інсайда В. Першина, красиво обігрує захисників суперника і забиває перший гол.
Почавши з центра, гості переходять в атаку. Але доступ до своїх воріт надійно закрили гравці лінії оборони В. Гурєєв, В. Бєльков і В. Коваленко. Незабаром знову штурмують господарі поля. На 25-й хвилині В. Першин подвоює рахунок.
Далі гра проходить в обопільних атаках. На 41-й хвилині першого тайму центр нападу сімферопольців В. Масальцев, випередивши В. Бєлькова, сквитав один м'яч. Та через мить лівий крайній нападаючий "Трудових резервів" В. Гусєв забив третій гол.
Після відпочинку ігрова перевага була повністю на боці луганських футболістів. Їх капітан майстер спорту О. Гулевський ще тричі примушував авангардівців починати гру з центра. Матч закінчився переконливою перемогою "Трудових резервів" - 6:1.
Взяли реванш за поразку у першому колі і сєвєродонецькі спортсмени. "Хімік" забив у ворота херсонського "Спартака" три м'ячі, а в свої пропустив два. Цей виграш дозволив сєвєродонецькій команді пересунутись з 14-го на 11-е місце. Перемогою кадіївських футболістів закінчився поєдинок "Шахтаря" з торпедівцями Харкова. Рахунок цієї зустрічі 1:0.
12 серпня команди нашої області гратимуть на виїзді. У Харкові гостями торпедівців будуть "Трудові резерви". Сєвєродонецькі спортсмени змагатимуться з "Хіміком" Дніпродзержинська, а кадіївські - з "Локомотивом" м. Сталіно.
"Прапор перемоги" Луганск.

Вдома і стіни допомагають
"Трудові резерви" (Луганськ) - "Авангард" (Сімферополь) - 6:1, "Шахтар" (Кадіївка) - "Торпедо" (Харків) - 1:0, "Хімік" (Сєвєродонецьк) - "Спартак" (Херсон) - 3:2.
Такі результати були зафіксовані в матчах на першість країни з футбола, що відбулися минулої неділі на стадіонах Луганська, Кадіївки і Сєвєродонецька. На своїх полях всі три команди нашої області зіграли з тими ж суперниками набагато краще, ніж на їхніх. Так, взяли реванш за поразку в першому колі футболісти луганських "Трудових резервів" і Сєвєродонецького "Хіміка". На очко більше, порівняно з виступом у Харкові, набрав кадіївський "Шахтар". Що ж, недаремно кажуть: вдома і стіни допомагають.
Найбільш успішною була гра спортсменів Луганська. Шість м'ячів, забитих ними у ворота сімферопольців,- свідчення того, що команда закріплює за собою славу одного з найбільш результативних колективів другої української зони.
Як же проходив матч? З перших хвилин змагання господарі поля почали навально штурмувати ворота суперників. Минуло всього три хвилини зустрічі, а авангардівцям вже двічі довелося відбивати м'яч на кутовий. Нападаючі місцевої команди пробують обстрілювати ворота гостей. Ось правий інсайд А. Родін виводить на завершальний удар центрального нападаючого О. Гулевського. Зручна позиція в капітана "Трудових резервів": поблизу немає захисників, віддаль до воріт всього 5 - 6 метрів. Однак м'яч летить набагато вище перекладини.
Що ж, буває. Йде 14-а хвилина. По правому флангу до м'яча, вдало відпасованого лівим півсереднім В. Першиним, біжить нападаючий Д. Костенко. Слідує один хитромудрий фінт, другий - і м'яч у сітці.
Через 11 хвилин В. Першин доводить рахунок до 2:0.
Темп гри зростає. 3а 4 хвилини до перерви центр нападу "Авангарда" В. Масальцев сквитує один гол. Та рахунок 2:1 протримався всього одну хвилину. Лівий крайній нападаючий луганської команди В. Гусєв примушує воротаря суперників Є. Голубєва третій раз вийняти м'яч з сітки.
Друга половина матчу пройшла при явній перевазі господарів поля. Особливо розігрався О. Гулевський. Він забив у ворота сімферопольців три м'ячі.
Виграшем з великим рахунком 6:1 луганчани набагато поправили співвідношення м'ячів. Тепер у них в активі - 42 забиті голи, а пропущено всього 24.
Ігри наступного туру команди нашої області проведуть на виїзді. 12 серпня "Трудові резерви" виступатимуть у Харкові проти місцевих "Торпедівців".