Результативный тур
21 августа состоялся очередной тур розыгрыша первенства страны по футболу среди команд мастеров класса "Б" второй украинской зоны. В этот день порадовал своих поклонников кадиевский "Шахтер". Он нанес довольно внушительное поражение лидеру зоны - армейцам Одессы. Горняки забили в ворота соперников 4 мяча, а в свои пропустили только один. Игра показала, что "Шахтер" при дальнейшем совершенствовании технического мастерства сможет возродить свою былую славу.
Остро проходила встреча между луганскими футболистами общества "Трудовые резервы" и севастопольской командой спортивного клуба Черноморского Флота. Вначале игра сложилась не в пользу хозяев поля. Гости из-за грубых промахов вратаря "Трудовых резервов" И. Бубличенко дважды заставили луганчан начинать игру с центра. Попытки местных спортсменов уравнять счет длительное время заканчивались безрезультатно. После отдыха луганская команда стала более настойчиво атаковать ворота моряков. И это вскоре принесло ей успех. Центр нападения мастер спорта А. Гулевский с трудного положения забил два гола. Интересная встреча окончилась вничью 2:2.
Результативно провела матч со спартаковцами Херсона симферопольская команда "Авангард". Она забила в ворота соперников 6 "сухих мячей". Эта победа позволила симферопольцам передвинуться с 13-го на 11-е место. На две ступеньки выше поднялась горловская команда "Шахтер", которая со счетом 2:0 победила сумской "Авангард". С таким же результатом полтавский "Колгоспник" выиграл у ждановского "Авангарда". Авангардовцы Желтых Вод победили днепродзержинский "Химик" со счетом 3:0. Краматорский "Авангард" с минимальным результатом 1:0 нанес поражение северодонецкому "Химику".
"Луганская правда".

БОРОТЬБА ЗАГОСТРЮЄТЬСЯ
На футбольний полях команд майстрів класу "Б" другої української зони тривають напружені поєдинки. Більшість колективів уже здобула кращу свою спортивну форму. Про це свідчать результати матчів. Менше стало змагань, в яких не було б відкриту рахунку.
Особливо результативним був 27-й тур. Для болільників футбола він приніс чимало несподіванок. Вдало провів зустріч з одним із найсильніших колективів зони - армійцями Одеси кадіївський "Шахтар". 4:1 на користь гірницької команди - такий рахунок був зафіксований у цьому матчі.
Цікаво, в гострій спортивній боротьбі проходив поєдинок претендентів на четверте місце в зоні - севастопольської команди СКЧФ та луганських футболістів товариства "Трудові резерви". Початок змагання не віщував луганцям нічого втішного. Гості вдало використали помилки воротаря "Трудових резервів" І. Бубличенка і повели рахунок - 2:0.
Та ось І. Бубличенка змінює В. Баннов. Гра вирівнюється. І все ж у першому таймі луганці не змогли добитися успіху.
Після відпочинку спортсмени "Трудових резервів" організовують тривалий штурм воріт суперника. Атака слідує за атакою. Навального наступу господарів поля не змогли стримати севастопольці. Двічі центр нападу луганської команди майстер спорту О. Гулевський примушував воротаря гостей виймати м'яч з сітки.
Змагання, яке пройшло у виключно високому темпі, закінчилося внічию - 2:2. Луганці лишились на п'ятому місці.
Сєвєродонецький "Хімік" у цей день грав у Краматорську. Футболісти "Хіміка" програли матч з рахунком 0:1.
"Прапор перемоги" Луганск.

Команду виручає капітан
Зустріч претендентів на 4 місце в зоні - севастопольської команди спортивного клубу Чорноморського флоту і луганських "Трудових резервів", що відбулася минулої неділі в Луганську, привернула увагу числених болільників. І глядачі не пожалкували, що прийшли на цей матч. Він пройшов у швидкому темпі, відзначався гостримиатаками.
Драматично склався перший тайм для господарів поля. Хоча вони дещо переважали суперників у тактиці, їм двічі довелося починати гру з центра. Сталося це з вини воротаря І. Бубличенка, який допускав багато грубих помилок. І правильно зробили тренери, замінивши його В. Банновим. Команда після цього стала грати впевненіше. Особливо старанно діяв її капітан - центр нападу О. Гулевський. Він був автором двох голів, які дозволили "Трудовим резервам" звести змагання внічию - 2:2.
Луганчанам не вдалося випередити команду моряків. "Трудові резерви" лишились на п'ятому місці.
В цей же день кадіївський "Шахтар" завдав відчутної поразки (4:1) лідерові зони - армійцям Одеси. Авангардівці Сімферополя з рахунком 6:0 перемогли херсонський "Спартак". Три "сухих" голи забила команда "Авангард" (Жовті Води) у ворота дніпродзержинського "Хіміка". З однаковим результатом - 2:0 - полтавський "Колгоспник" виграв у авангардівці в Жданова і горлівський "Шахтар" - у сумського "Авангарду". Краматорський "Авангард" з рахунком 1:0 переміг на своєму полі сєвєродонецького "Хіміка".
Таким чином, на першому місці йдуть армійці Одеси, які мають після 27 ігор 43 очка. Лише на одне очко відстають від лідера металурги Запоріжжя. Але у них тепер одна гра в запасі. На третьому місці - залізничники Сталіна - 35 очок. Моряки Севастополя залишилися на четвертому місці - 32 очка, а луганчани - на п'ятому - 31 очко.
На 13 місці з 23 очками - хіміки Сєвєродонецька, на передостанньому -- кадіївчани (19 очок).
Б. КІПКО, "Молода гвардія" Луганск.

Рейтинг@Mail.ru