ГРА ВЕЛИКОГО НАПРУЖЕННЯ
У складних умовах довелося вчора грати футболістам луганської команди товариства "Трудові резерви" і авангардівцям Кривого Рогу, які зустрічалися між собою в черговому матчі на першість країни. Майже весь день не вщухав дощ, йшов він і під час змагання. Та розмокле поле не перешкодило показати обом командам велику волю до перемоги.
Спершу луганці переважали свого суперника як стрімкістю атак, так і технікою володіння м'ячем. Кілька раз вони загрожували воротам авангардівців. На 11-й хвилині центр нападу "Трудових резервів" майстер спорту О. Гулевський відкриває рахунок. Гра посилюється. В атаку кидаються гості. Незабаром їм вдається зрівняти рахунок.
Далі змагання проходило в обопільних атаках. За кілька секунд до перерви О. Гулевський подвоює рахунок.
Після перерви луганці знову штурмують ворота суперника. Не минуло двох хвилин, як авангардівці змушені втретє починати гру з центра. Красиво забив гол правий крайній нападаючий А. Родін. Ще через три хвилини він же доводить рахунок 4:1 на свою користь.
Господарів поля, очевидно, влаштовує такий рахунок, і вони відтягуються майже всією командою на захист. Авангардівці, треба віддати їм належне, не впали духом. Вони ще енергійніше стали наступати. І це принесло їм успіх. Вони встигають до фінального свистка забити ще два голи.
Цікава зустріч закінчилася перемогою луганських футболістів з рахунком 4:3.