ЩЕ ДВА ОЧКА "ТРУДОВИХ РЕЗЕРВІВ"
Тисячі глядачів зібралися минулої неділі на сєвєродонецькому міському стадіоні. Тут відбувся календарний матч другого кола між командами майстрів класу "Б" "Хімік" (Сєвєродонецьк) - "Трудові резерви" (Луганськ). Футболісти обласного центру грали енергійніше господарів поля. Рахунок відкрив нападаючий "Трудових резервів" Анатолій Родін. Згодом його подвоїв півзахисник Валерій Галустов. Лише наприкінці змагання сєвєродонецькім спортсменам вдалося сквитати один м'яч.
Матч закінчився перемогою луганців з рахунком 2:1.
"Прапор перемоги" Луганск.

ЗАТИШШЯ ПІСЛЯ БУРІ
Кілька сот луганчан, які приїхали в Сєвєродонецьк подивитись поєдинок між своїми земляками і спортсменами місцевого "Хіміка", сподівались, що "Трудові резерви" і на цей раз покажуть злагоджену гру, яку продемонстрували напередодні в матчі із збірною України. Але їх сподівання виявились марними...
Вже на початку зустрічі А. Родін з вигідного положення не зумів забити гола. А потім майже протягом всього тайму луганчани так і не знайшли себе. Їх розрізнені атаки легко розбивались об стійкий захист господарів поля. Тим часом нападаючий сєверодонців Ю. Рудаков разом з напівзахисником Р. Аванесовим створювали на штрафній площадці гостей ряд неба них моментів. На жаль, і суперники луганчан були не на висоті положення.
На 43-й хвилині А. Родіну, з вини захисників "Хіміка" вдалося відкрити рахунок.
Другий тайм почався гострими атаками хазяїв поля. Кілька важких м'ячів бере І. Бубличенко. Потім вони переходять у контратаку, яка закінчується другим голом у ворота "Хіміка".
На цьому, власне кажучи, і закінчилась активність луганчан. "Хімік", безумовно, прагне будь-що відігратися. І останні 30 хвилин проходять в бурхливому тиску северодончан. В один з таких моментів, за дві хвилини до кінця зустрічі, Р. Аванесов проривається через кордон "Трудових резервів" і сквитує один гол. "Хімік" продовжує атакувати, але пізно: часу нема. Гра закінчилась з рахунком 2:1 на користь луганчан.