Реванш не відбувся
За дві години до початку матчу "Колгоспник" Полтава - "Трудові резерви" Луганськ почав накрапати дощ, який продовжувався на протязі всієї зустрічі. Це, звичайно, значно ускладнило гру. Футбольне поле вкрилось калюжами, гра викликала від футболістів великого напруження фізичних сил.
Матч почався в дуже швидкому темпі, обидві команди прагнули до перемоги. Гострі моменти створювалися то біля одних, то коло других воріт. Але точнішими були передачі м'яча у гостей, що в значній мірі відбивалося на результатах гри. Господарі поля часто створювали гострі моменти біля воріт луганців, але не могли використати їх.
Випадково, звичайно, що три гравці один за одним допускали помилки. Але вони стали вирішальними.
Рахунок так і залишився мінімальним - 0:1. Полтавчани не спромоглися взяти реванш за поразку в першому колі.
А.Надін.
"Комсомолець Полтавщини".

НА ПЕРШІСТЬ КРАЇНИ
У ЛУГАНСЬКИХ ФУТБОЛІСТІВ - 41 ОЧКО
Минулої неділі відбулося дев'ять матчів на першість країни з футбола серед команд майстрів класу "Б" другої української зони. Луганські футболісти товариства "Трудові резерви" грали в Полтаві з місцевим "Колгоспником". Матч проводився в дуже важких умовах: ішов дощ, було дуже розмокле поле. Долю змагання вирішив єдиний гол, забитий у другому таймі центральним нападаючим луганської команди майстром спорту О. Гулевським. Цей виграш дозволив луганцям впритул наблизитися до третього призера зони - сталінського "Локомотива". Тепер вони відстають від залізничників усього на одне очко.
"Прапор перемоги" Луганск.

Рейтинг@Mail.ru