ПЕРЕМОГА "ТРУДОВИХ РЕЗЕРВІВ"
Вчора в Луганську відбувся черговий матч на першість країни з футбола. На стадіоні імені Ворошилова місцева команда "Трудові резерви" зустрілась з сумським "Авангардом". Змагання проходило у важких умовах, на дуже розмоклому полі, все ж гра носила напружений характер.
У першому таймі молодий гравець "Трудових резервів" Ігор Балаба (№ 11) двічі примусив воротаря гостей Віталія Номофілова виймати м'яч з сітки.
Після перерви успіх своєї команди закріпив центральний нападаючий "Трудових резервів" майстер спорту Олександр Гулевський.
Матч закінчився перемогою луганських футболістів з результатом 3:0.
"Прапор перемоги" Луганск.

РЕВАНШ ВЗЯТО!
Матч у першому крузі з командою "Авангард" м. Суми закінчився, як відомо, безрадісно для луганчан. "Трудові резерви" програли новачку класу "Б" з результатом 0:2. І ось на луганському стадіоні ім. Ворошилова другий поєдинок...
Незважаючи на важкі умови гри (перед початком зустрічі пройшов дощ), луганчани відмовились, як це часто буває в таких випадках, від жорстокої, силової гри, вдало комбінували на полі.
На 11-й хвилині біля воріт сумчан виник небезпечний момент. І лівому крайньому луганчан І. Балабі вдалося відкрити рахунок. Господарі поля продовжують атаки. На 34-й хвилині захисник О. Котенко сильно б'є по воротах. Воротар сумчан В. Номофілов не чекав удару, м'яч, правда, відбивають захисники. Та І. Балаба начеку! Красивий удар головою - і рахунок подвоєно.
Після перерви О. Гулевському вдається довести рахунок до 3:0 на користь луганчан.
Після цієї перемоги "Трудові резерви" мають 43 очка і продовжують боротьбу за трете призове місце.