НАДІЇ ВИПРАВДАЛИСЬ
Останній матч сезону.. Кого з справжніх болільників футбола не хвилюють ці слова. Особливо тоді, коли доля поєдинку має таке велике значення для команди їх рідного міста.
...Стадіон "Перемога" в Кадіївці переповнений. Луганчани вийшли на поле в основному складі. Свисток судді, і гості ввели м'яч у гру.
Те, чого з таким нетерпінням чекали сотні болільників, які приїхали з Луганська, тралилось на третій хвилині. Центр нападу Гулевський з подачі Першина відкрив рахунок, і знову луганчани продовжують наступ. На 27-й хвилині гості добиваються нового успіху. Той же Гулевський майстерно обводить кількох гравців "Шахтаря" і точно б'є по воротах суперників. Воротар кадіївчан Посмітний виймає з сітки другий м'яч. 2:0.
Другий тайм починається справжнім штурмом воріт луганчан. Особливо багато клопоту завдає захисникам "Трудових резервів" правий крайній "Шахтаря" Русланов. Він і центр нападу Колосков весь час створюють небезпечні моменти на штрафній площадці гостей. Але захисники луганчан на висоті. Гра закінчується з рахунком 2:0 на користь гостей.
Набравши 47 очок, луганчани вийшли на третє місце в першості країни по класу "Б" другої української зони. Це значний успіх команди "Трудових резервів". Надії багаточисленних болільників області виправдались!
В цей же день сєвєродонецький "Хімік" на своєму полі з результатом 1:0 завдав поразки полтавському "Колгоспнику". З таким же рахунком сталінський "Локомотив" переміг команду краматорського "Авангарду" і з 46 очками вийшов на 4 місце.