РОЗПЛАТА ЗА ГРУБУ ГРУ
Минулої неділі команди майстрів класу "Б" - "Трудові резерви" (Луганськ) і "Шахтар" (Кадіївка) - провели на виїзді чергові матчі на першість країни з футбола. Спортсмени обласного центра зустрічались з полтавським "Колгоспником".
З перших же хвилин господарі поля атакують ворота донецької команди. Центральний захисник "Трудових резервів" Віктор Бєльков вдається до недозволених прийомів оборони. На третій хвилині першої половини матчу суддя призначає 11-метровий удар у ворота луганців, а захисника Бєлькова за порушення правил гри примушує покинути поле. Після пенальті рахунок став 1:0 на користь полтавських спортсменів.
Залишившись в десятьох, "Трудові резерви" не змогли протистояти натиску супротивника. На 82-й хвилині матчу луганські спортсмени змушені були вдруге почати гру з центра. Змагання закінчилося перемогою полтавських футболістів з результатом 2:0.
Кадіївський "Шахтар" 25 травня грав у Сталінграді з місцевою командою "Металург". Матч пройшов у швидкому темпі, при явній перемозі гірницької команди. "Шахтар" здобув другу в нинішньому сезоні перемогу (3:0). Він набрав після восьми ігор 7 очок, значно поліпшивши своє турнірне становище в таблиці розиграшу першості країни.