НА КУБОК СРСР
2 липня на луганському стадіоні імені Леніна відбулося змагання на Кубок СРСР з футбола. "Трудові резерви" обласного центра приймали своїх курських одноклубників.
Склад місцевої команди був дещо змінений. На цей раз провідні гравці "Трудових резервів" - воротар Путятов, захисник Котенко, нападаючі Родін і Тимощенко - були глядачами. Їх місця на полі зайняли Бубличенко, Головченко, Пилишко, Гурєєв.
3 перших же хвилин матчу луганці явно переграють своїх суперників. На 11-й хвилині Глухарєв забиває м'яч у ворота курської команди. Майже півгодини місцеві спортсмени бурхливо атакують ворота гостей. За п'ять хвилин до кінця першого тайму на штрафний майданчик проривається Пилишко. Він вдало передає м'яч Гурєеву і той посилає його у ворота курських футболістів.
У другій половині гри перевага луганців стає ще більш очевидною. На 55-й хвилині, чітко завершує почату комбінацію Гурєєв.
Курські спортсмени прагнуть будь-що "розмочити" рахунок. Це їм вдається. Під час однієї з атак півзахисник Бєльков рукою відбиває м'яч. Гості реалізують одинадцятиметровий штрафний удар. Незабаром той же Бельков виправляє свою помилку. З подачі Макаркіна він забиває четвертий м'яч.
До кінця матчу луганці ще двічі примушують гостей почати гру з центра. Голи забили Пилишко і Глухарєв. Курські спортсмени зуміли сквитати другий гол.
Змагання закінчилося з результатом 6:2 на користь луганців.
В. СМАГА "Прапор перемоги" (Луганск).

Рейтинг@Mail.ru