1/16 фіналу                  
 перші матчі - 24 травня                                                         
 "Будівельник" Тернопіль       - "Локомотив" Херсон         2:1                  
 "Локомотив" Вінниця           - "Авангард" Севастополь     1:0                  
 "Буковина" Чернівці           - "Колос" Полтава            0:0                  
 "Автомобіліст" Житомир        - "Фрунзенець" Суми          2:0                  
 "Динамо" Хмельницький         - "Суднобудівник" Миколаів   0:0                  
 "Зірка" Кіровоград            - СК Луцьк                   0:0                  
 "Граніт" Черкаси              - "Авангард" Рівне           3:1                  
 "Говерла" Ужгород             - "Металіст" Харків          2:0                  
 СК Чернігів                   - "Кривбас" Кривий Ріг       2:0                  
 матчі-відповіді - 12 червня                                                     
 "Локомотив" Херсон            - "Будівельник" Тернопіль    2:0                  
 "Авангард" Севастополь        - "Локомотив" Вінниця        3:1                  
 "Колос" Полтава               - "Буковина" Чернівці        4:2                  
 "Фрунзенець" Суми             - "Автомобіліст" Житомир     1:0                  
 "Суднобудівник" Миколаів      - "Динамо" Хмельницький      3:0                  
 СК Луцьк                      - "Зірка" Кіровоград         2:0                  
 "Авангард" Рівне              - "Граніт" Черкаси           2:0                  
 "Металіст" Харків             - "Говерла" Ужгород          0:1                  
 "Кривбас" Кривий Ріг          - СК Чернігів                1:0                  
1/8 фіналу                  
 20 липня                                                                        
 "Колос" Полтава               - "Автангард" Севастополь    1:1                  
 "Автомобіліст" Житомир        - "Суднобудівник" Миколаів   0:2                  
 "Авангард" Рівне              - "Говерла" Ужгород          2:1                  
 СК Луцьк                      - СК Чернігів                3:2                  
матчі-відповіді - 21 серпня                                                   
 "Автангард" Севастополь       - "Колос" Полтава            1:1 (по пенальті 3:4)
 "Суднобудівник" Миколаів      - "Автомобіліст" Житомир     3:5                  
 "Говерла" Ужгород             - "Авангард" Рівне           6:1                  
 СК Чернігів                   - СК Луцьк                   3:1                  
1/4 фіналу                  
 23 вересня                                                                      
 "Спартак" Івано-Франківськ    - "Локомотив" Херсон         3:1                  
 "Колос" Полтава               - "Автомобіліст" Житомир     0:0                  
 "Таврія" Сімферополь          - "Говерла" Ужгород          3:1                  
 "Металург" Запоріжжя          - СК Чернігів                4:2                  
матчі-відповіді - 14 жовтня                                                   
 "Локомотив" Херсон            - "Спартак" Івано-Франківськ 5:1                  
 "Автомобіліст" Житомир        - "Колос" Полтава            2:0                  
 "Говерла" Ужгород             - "Таврія" Сімферополь       0:1                  
 СК Чернігів                   - "Металург" Запоріжжя       3:1                  
1/2 фіналу                  
 4 листопада                                                                     
 "Локомотив" Херсон            - "Автомобіліст" Житомир     4:1                  
 "Таврія" Сімферополь          - СК Чернігів                0:1                  
матчі-відповіді - 10 листопада                                                
 "Автомобіліст" Житомир        - "Локомотив" Херсон         4:0                  
 СК Чернігів                   - "Таврія" Сімферополь       1:3                  
Фінал                  
 12 листопада                                                                    
"Автомобіліст" Житомир - "Таврія" Сімферополь - 1:2 (0:0)                        
 м. Житомир. Стадіон ім. Ленінського комсомолу                                   
 Судді: Ю. Сергіінко (Харків), Б. Шевцов, С. Щербак (обоі - Київ)                
 "Автомобіліст": Журба, Козинець, Шишков, Паламарчук, Кравчук (Наумов),          
Зеленський (Ширнін), Чирва, Сладковський, Васютін, Кугайкевич, Пінчук.         
 "Таврія": Занін, Жилін, Туховський, Гусів, Лущенко, Кванін, Коробочка,          
 Климов, Орлов, Черемисін, Прилепський (Авдіів).                                 
 Голи: Климов (52), Черемисін (55), Шишков (60).                                 
 Попередження: Чирва, Сладковський, Кванін, Коробочка.                           
матч-відповідь - 16 листопада                                                  
 "Таврія" Сімферополь - "Автомобіліст" Житомир - 2:0 (1:0)                       
 Судді: К. Вихров, Грінберг, Хохуленко (всі - Київ)                              
 "Таврія": Юрковський (Занін), Гусів, Туховський, Жилін, Лущенко, Кванін,        
 Авдіів (Коробочка), Климов, Орлов, Черемисін (Морозов), Прилепський.            
 "Автомобіліст": Журба, Козинець, Наумов (Нагін), Кравчук, Ширнін, Зеленський,   
 Чирва (Годованюк), Сладковський, Васютін, Паламарчук, Пінчук.                   
 Голи: Климов (4, 70).                                                          

НАЗАД

Рейтинг@Mail.ru